HAKKIMIZDA
İzmit’te Kaya Kardeşlerden İsmet ve Hamdi Kaya tarafından temelleri atılan Kocaeli Kaya Şirketler Grubu 1961’den bugüne elektrik, mühendislik, otomotiv, inşaat, taahhüt, yazılım alanlarında lider olarak sürdürdüğü ticari faaliyetlerine 2004 yılında sigortayı da eklemiş ve Kocaeli Kaya Sigortayı kurmuştur.

Kocaeli Kaya Sigorta ile sizin için değerli olan her şeyi korumak adına birlikte çalıştığı tüm paydaşlarıyla güvence ofisiniz olarak yola devam etmektedir. Trafik sigortası ve kasko branşlarında verdiği güvenli, hızlı ve çözüm odaklı hizmetin yanı sıra konut, iş yeri paketleri ve diğer sigorta branşlarında, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışından yola çıkarak hizmetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Sigorta ile işi olan herkesin ilk ve tek adresi olmak.

MİSYONUMUZ
Birlikte çalıştığı tüm paydaşlarıyla, maksimum müşteri memnuniyetini esas alan, kaliteli, yenilikçi, güvenilir, çözüm odaklı yaklaşımları, hizmet kalitesi ve yetkin insan kaynağı ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.

Karşılıklı güven ve saygı paydaş ilişkilerimizin en önemli parçasıdır.
Var oluşumuzun gerçek nedeni olan müşterilerimizle açık iletişime dayalı, güçlü ve uzun soluklu ilişkiler kurar, onlara değer katarız.
Dayanışma ve Uyum içinde elde edilen takım başarısını, bireysel başarıdan üstün tutarız.
Geleceğe yön verebilen, vizyoner bir liderlik anlayışı ile çalışanlarımıza esin verir, hedeflere ulaşmada fark yaratırız.
Fırsatlardan yararlanmasını bilen ve inisiyatif alarak olumlu sonuçlara ulaşabilen, proaktif bir kültür yapısını destekleriz.
Yeni ve Yaratıcı fikirleri destekler, süreç ve ürünleri geliştirmek için kullanırız.
Nereden başlarsa başlasın, herkese başarmaları için eşit ölçüde fırsat veririz.
Farklı kültür, inanç ve yeteneklere saygı duyar, çevresel sürdürülebilirlik için çalışırız.
Söylediklerimiz ve yaptıklarımızla her  zaman açık, dürüst ve hesap verebilir oluruz.
İş-yaşam dengesinden ödün vermeden, sürekli öğrenmeyi esas alarak işimizin her aşamasında mükemmele ulaşmayı hedefleriz.
Vizyona ulaştıracak hedeflere ulaşma yolunda azim ve kararlılıkla yürüyen  birbirine ve işine bağlı, görevine adanmış kişilerle çalışırız.

× Hızlı Teklif Al